Programe Forum - Welcome
Ganso: Vetëm Milanin! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ganso: Vetëm Milanin!

Shko poshtë

Ganso: Vetëm Milanin! Empty Ganso: Vetëm Milanin!

Mesazh nga Master prej Sun Jul 24, 2011 7:49 am

Ganso: Vetëm Milanin! Ganso
Superylli brazilian i Santosit, Ganso ka thënë se dëshiron transferimin vetëm tek ekipi italian i Milanit edhe pse për të të interesuar janë, Manchester United dhe PSG.

"Unë e dua transferimin vetëm te Milani, dhe jam i gatshëm të pres për këtë gjë", ka thënë Ganso për raporteve të fundit duke u bazuar nga mediat italiane.

Tani transferimi i Gansos te Milani mund të jetë mëse real pasi edhe vet lojtari ka shprehur dëshirën e tij për tu transferuar te Milani.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ganso: Vetëm Milanin! Empty Re: Ganso: Vetëm Milanin!

Mesazh nga Anakonda prej Tue Jun 26, 2012 6:25 am

kot shkove se prap se prap nuk fitove...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi