Programe Forum - Welcome
Lulzim Basha betohet si kryetar i bashkisë së Tiranës: Fushata mbaroi, tani nis puna People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Lulzim Basha betohet si kryetar i bashkisë së Tiranës: Fushata mbaroi, tani nis puna

Shko poshtë

Lulzim Basha betohet si kryetar i bashkisë së Tiranës: Fushata mbaroi, tani nis puna Empty Lulzim Basha betohet si kryetar i bashkisë së Tiranës: Fushata mbaroi, tani nis puna

Mesazh nga Master prej Mon Jul 25, 2011 6:12 pm


TIRANE – Lajmifundit – Lulzim Basha u betua sot si kryetar i Bashkisë së Tiranës në një ceremoni të mbajtur në ambientet e Bashkisë ku kanë qenë të pranishëm përfaqësuesit e BE-së Luixhi Bruza, SHBA-së Dëbora Xhons dhe OSBE-së Eugen Volfarth dhe ambasadorja e Polonisë Irena Tatarzinska të cilët kanë ndjekur nga afër mbledhjen e parë të Këshillit të Bashkisë Tiranë dhe betimin e Bashës.
“Dua t`ju siguroj se administrata ime do të jetë gjithëpërfshirëse, ku çdo parti politike do të gjejë përfaqësinë. Sot nisim një rrugëtim të ri, për të ndërtuar Tiranën që ne të gjithë duam dhe ëndërrojmë. Sot fillojmë punën për përmbushje me sukses të këtij misioni”, tha Basha.
“Bashkia do të jetë e hapur për të gjithë qytetarët, është koha të shohim qytetin tonë si një familje e madhe”, deklaroi Basha.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi