Programe Forum - Welcome
A janë më të mira gjijte e vogla apo të mëdha? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


A janë më të mira gjijte e vogla apo të mëdha?

Shko poshtë

A janë më të mira gjijte e vogla apo të mëdha? Empty A janë më të mira gjijte e vogla apo të mëdha?

Mesazh nga Master prej Fri Jun 24, 2011 6:30 pm

A janë më të mira gjijte e vogla apo të mëdha? Photo16

Nuk është e vërtetë që femrat me sisë të mëdha përjetojnë epsh më të madh, mirëpo, madhësia e sisëve shpesh shkakton brengë dhe hidhërim, posaçërisht tek adoleshentet.

Nga pikëpamja fiziologjike përgjigjja është shumë e thjeshtë: madhësia e sisëve nuk ndikon në ndjeshmërinë e tyre (nuk është e vërtetë që femrat me sisë të mëdha përjetojnë epsh më të madh) as në aftësinë e tyre që të prodhojnë qumësht pas lindjes. Mirëpo, madhësia e sisëve shpesh shkakton brengë dhe hidhërim, posaçërisht tek adoleshentet.

Disa femra dëshirojnë t’i kenë sisët të mëdha, sepse janë të bindura që dekoltenë e bëjnë më seksi, të tjerat, megjithëse nuk mburrem me formën e tyre, i lakmojnë koleget me gjoks të rrafshët, sepse mendojnë që sisët e vogla janë më komode dhe më elegante. Me kohë të gjitha e kuptojnë se format vetjake kanë një bukuri të vet të posaçme, e cila inkorporohet në tërë përshtypjen dhe pamjen, vetëm duhet mësuar që të pajtohesh me veten dhe me trupin tënd.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi