Programe Forum - Welcome
Durrës, mbytet doku lundrues i riparimit të anijeve People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Durrës, mbytet doku lundrues i riparimit të anijeve

Shko poshtë

Durrës, mbytet doku lundrues i riparimit të anijeve Empty Durrës, mbytet doku lundrues i riparimit të anijeve

Mesazh nga Embelsira prej Fri Jul 22, 2011 8:57 pm

Mbytet në kantierin e Durrësit doku lundrues i riparimit të anijeve, i cili shërbente për nxjerrjen e anijeve në breg.Burime nga kapitaneria e portit bëjnë të ditur se doku është mbytur ditën e djeshme rreth orës 15:00 dhe po punohet për nxjerrjen e tij nga uji.Shkak i mbytjes mendohet të ketë qenë një avari në motorin e mjetit, e cila ka ardhur si pasojë e amortizimit të tij.
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi