Programe Forum - Welcome
Fillo dicka me fjalen mos.... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Fillo dicka me fjalen mos....

Faqja 1 e 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... Empty Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Sarita prej Mon Aug 15, 2011 4:47 pm

Fillo dicka me fjalen mos ...


Mos krijo distancë me njerëzit që i do, sepse ata do të gjejnë mënyrën për të jetuar edhe pa ty.!!

Mos u merzit nese tjeret flasin keq per ty sepse dhe bleta sulmon lulen me te bukur !!

mos jep premtime kuur nuk je i zoti ti realizosh ato

Mos e lendo njeriun qe e do do te pendohesh por do te jete shume von...

Mos luaj me besimin se do hombasesh te gjitha.........

Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Master prej Mon Aug 15, 2011 5:10 pm

Mos u merzit i drejti zhytet por nuk mbytet...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Fillo dicka me fjalen mos.... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Master prej Mon Aug 15, 2011 5:12 pm

Mos harro zoti vonon por nuk harron...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Fillo dicka me fjalen mos.... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga KITTY prej Tue Aug 16, 2011 12:17 pm

mos ler ate qe do per dike qe pelqen sepse nje dite ai qe te pelqen do te te leri per dike qe do...
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Master prej Tue Aug 16, 2011 12:29 pm

Mos e urre ate qe ke dashuruar.. do te jete nje urrejtje e mbushur me dashuri..


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Fillo dicka me fjalen mos.... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Master prej Tue Aug 16, 2011 12:32 pm

Mos e leshor rastin e ofruar, pasi rasti eshte mbret i botes, e qe nuk perseritet me!


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Fillo dicka me fjalen mos.... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga KITTY prej Tue Aug 16, 2011 12:35 pm

mos harro se eshte dikush qe mendon per ty cdo mbremje kur shtrihet te fleje e cdo mengjes kur zgjohet edhe pse ti se di...
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga KITTY prej Tue Aug 16, 2011 12:36 pm

mos qaj asnjeher ne sy te te tjereve, kush te urren gezohet, kur te do vuan per ty...
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga DeLeTe prej Tue Aug 16, 2011 3:23 pm

mos na merzit si shume se po e tepron me keto qe po ben...


Fillo dicka me fjalen mos.... S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga T_o_n_i prej Tue Aug 16, 2011 4:00 pm

mos bej te fortin ti reee
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 56
Reputation : 0
Join date : 01/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Sarita prej Wed Aug 17, 2011 11:17 am

Mos mendo shume shpesh per ate qe te mungon, por mos resht se menduari per ate qe ke.
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Alessia prej Wed Aug 17, 2011 11:21 am

mos mendo gjithmone per veten por mendo edhe per te tjeret......


Fillo dicka me fjalen mos.... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Master prej Fri Aug 19, 2011 6:54 am

Mos me mashtro se nese ste shikoj une te shikon zoti...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Fillo dicka me fjalen mos.... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Alessia prej Fri Aug 19, 2011 7:05 am

Mos vazhdo me genjeshtrat se ste kane hije....


Fillo dicka me fjalen mos.... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Sarita prej Sun Aug 21, 2011 9:45 am

mos i merr gjerat personalisht njerzit i bejn gjerat per vete jo per ty
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Alessia prej Sun Aug 21, 2011 10:24 am

mos i bej gjerat ashtu si don ti pyet edhe te tjeret...


Fillo dicka me fjalen mos.... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Embelsira prej Sun Aug 21, 2011 10:55 am

Mos mendo negativitetin po pozitivitetin


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Master prej Sun Aug 21, 2011 10:57 am

mos me tradheto se veten do shkaterrosh


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Fillo dicka me fjalen mos.... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Alessia prej Sun Aug 21, 2011 11:28 am

mos luaj me mua se ty do te te vras...


Fillo dicka me fjalen mos.... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Embelsira prej Sun Aug 21, 2011 11:59 am

Mos se po iki tani po ju per momentin klm


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Alessia prej Sun Aug 21, 2011 12:02 pm

mos me thuaj humbi dashuria me e madhe se largesia,dua qe netet ti perciellim si dikur..siiiiiii diiiikur!!!


Fillo dicka me fjalen mos.... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Master prej Sun Aug 21, 2011 12:31 pm

mos krijo urrejtje per mua sepse vetes keq i ben


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Fillo dicka me fjalen mos.... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Alessia prej Sun Aug 21, 2011 1:40 pm

mos u bej xheloz per mua se veten tende shkaterron...


Fillo dicka me fjalen mos.... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Sarita prej Sun Aug 21, 2011 2:04 pm

Mos i beso kurre askujt.. sepse askush nuk eshte ashtu sic mendon ti...


Edituar për herë të fundit nga guardian angel në Sun Aug 21, 2011 2:14 pm, edituar 1 herë gjithsej
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Sarita prej Sun Aug 21, 2011 2:05 pm

Mos u ndal gjersa te arrish ate qe ke per qellim...
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Sarita prej Mon Aug 22, 2011 2:28 pm

Mos ndrysho kurre,as per njerzit me te veçante ne jeten tende sepse nqs vertet do ishin kaq te veçante,do te donin ashtu siç je...
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Master prej Mon Aug 22, 2011 2:47 pm

Mos u emrzit nese ste them te dashuroj...fajin e ka natyra qe zemres si dha goje..


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Fillo dicka me fjalen mos.... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Sarita prej Mon Aug 22, 2011 2:56 pm

Mos u nxito në marrjen e vendimeve dhe mos u vono në zbatimin e tyre!


Mos jep fjalë kur je i lumtur.. Mos jep përgjigje kur je i mërzitur.. dhe mos merr vendim kur je i hidhëruar..!


Mos lejo hijet e te kaluares ti zbehin driten magjike te ardhmes... !


Mos qaj kur perendon dielli sepse lotet te pengojn te shohesh yjet ...!


Mos e perkujto shum ate qe ke humbur, per te mos e humbur ate qe ke ....!!


Mos e ujit dhimbjen me lot sepse gjithqka qe ujitet rritet.. .!!


Mos i shiko veshtiresite si pengesa qe duhen shmangur ,por si sfida qe duhen kaluar ...!!
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Alessia prej Mon Aug 22, 2011 6:07 pm

mos rri duarkryq por bej sa me shume pune..


Fillo dicka me fjalen mos.... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga DeLeTe prej Wed Aug 24, 2011 9:36 pm

Mos u vono kaq shume se u lodha duke te pritur...


Fillo dicka me fjalen mos.... S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Master prej Wed Aug 24, 2011 9:41 pm

Mos me thuaj qe sme do se bota do permbyset...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Fillo dicka me fjalen mos.... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Alessia prej Thu Aug 25, 2011 8:47 am

mos me ndihmo aty ku nuk kam nevoje...


Fillo dicka me fjalen mos.... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga DeLeTe prej Thu Aug 25, 2011 11:08 am

Mos u trego kaq e ftohet me mua se po te dua me shume se gjithcka ne kete bot :)


Fillo dicka me fjalen mos.... S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Alessia prej Thu Aug 25, 2011 11:35 am

mos i rrij shume larg miqve sepse ka tia qe nuk afrohen..


Fillo dicka me fjalen mos.... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Master prej Fri Aug 26, 2011 4:58 pm

mos me largo nga vetja se me shume te afrohem


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Fillo dicka me fjalen mos.... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Alessia prej Fri Aug 26, 2011 5:14 pm

mos me thuaj ste dua se ste besoj..


Fillo dicka me fjalen mos.... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Sarita prej Sun Aug 28, 2011 9:37 am

Mos Urre askend..Mos u merzit shum..-Jeto me thjeshtesi..-Prit pak nga cdokush..
-Jep sa me shum te mundesh..-Buzeqesh gjithmon..-Jetoje jeten me dashuri..-Dhe me e mira nga te gjitha,jeto ne perputhje me rregullat e Zotit...!'
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Master prej Sun Aug 28, 2011 10:00 am

mos u mundo te me urresh se veten do shkaterrosh


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Fillo dicka me fjalen mos.... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Sarita prej Mon Aug 29, 2011 4:33 pm

Mos Beso tek Fjalet e Bukura . . Ato Dine t'i Thone te Gjithe !!
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Master prej Mon Aug 29, 2011 4:35 pm

Mos genje genjeshtra i ka kembet e shkurtera...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Fillo dicka me fjalen mos.... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo dicka me fjalen mos.... Empty Re: Fillo dicka me fjalen mos....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi