Programe Forum - Welcome
Edhe Milani pas Thiagos People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Edhe Milani pas Thiagos

Shko poshtë

Edhe Milani pas Thiagos Empty Edhe Milani pas Thiagos

Mesazh nga Master prej Tue Aug 16, 2011 2:56 pm

Edhe Milani pas Thiagos F.0816134138236_m
Adriano Galliani ka zbuluar se kampioni i Serie A ka kontaktuar me agjentin e mesfushorit të Barcelonës, Thiago Alcantara, për të diskutuar një transferim të mundshëm gjatë verës.
Klubi nga San Siro është i etur të sjellë lojtarë të rinj në mesfushë dhe e sheh 20-vjeçarin si një shtesë ideale në ekip. Megjithatë, agjenti i Alcantar, Giovanni Branchini, kishte qenë i shpejtë për ta bërë të qartë se Barcelona nuk ka synime për ta shitur të riun premtues.

“Kam biseduar me agjentin e Thiago Alcantara, Giovanni Branchini, i cili është në Forte Dei Marmi gjatë pushimeve, por Barcelona nuk dëshiron ta shesë atë”, ka thënë Galliani në një konferencë shtypi.

Së fundi u tha se edhe Roma është e interesuar ta transferojë mesfushorin në formë huazimi.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Edhe Milani pas Thiagos Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi