Programe Forum - Welcome
Facebook ndryshon sërish elementët e privatësisë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Facebook ndryshon sërish elementët e privatësisë

Shko poshtë

Facebook ndryshon sërish elementët e privatësisë Empty Facebook ndryshon sërish elementët e privatësisë

Mesazh nga Master prej Wed Aug 24, 2011 10:03 pm

Facebook ndryshon sërish elementët e privatësisë Fb-sy-300x175
Facebook ka prezantuar disa ndryshime të rëndësishme sa i takon detajeve të sigurisë dhe kontrollit të përdoruesve mbi profilin e tyre.
Fotot dhe komentet e postuara online do mund të jetë mundësia që të përcaktohet nga përdoruesi se kush dëshiron ti shikojë.
Përdoruesit e FB gjithashtu do të kenë mundësinë të aprovojnë një foto në të cilën bëhen “tagg” përpara se ajo të shfaqet në profilin e tyre. Një zëdhënës i FB tha se këto ndryshime e bëjnë rrjetin më të thjeshtë


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Facebook ndryshon sërish elementët e privatësisë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Facebook ndryshon sërish elementët e privatësisë Empty Re: Facebook ndryshon sërish elementët e privatësisë

Mesazh nga Alessia prej Thu Aug 25, 2011 8:52 am

vetem ndryshime kane mbet duke bere..na merzoten..


Facebook ndryshon sërish elementët e privatësisë Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Facebook ndryshon sërish elementët e privatësisë Empty Re: Facebook ndryshon sërish elementët e privatësisë

Mesazh nga Anakonda prej Wed May 16, 2012 5:00 am

na i ben trut sallat me keto ndryshime edhe keta
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Facebook ndryshon sërish elementët e privatësisë Empty Re: Facebook ndryshon sërish elementët e privatësisë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi