Programe Forum - Welcome
Meshkujt i pëlqejnë zeshkanet People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.



Join the forum, it's quick and easy

Programe Forum - Welcome
Meshkujt i pëlqejnë zeshkanet People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Meshkujt i pëlqejnë zeshkanet

2 posters

Shko poshtë

Meshkujt i pëlqejnë zeshkanet Empty Meshkujt i pëlqejnë zeshkanet

Mesazh nga Master Mon Sep 05, 2011 2:55 pm

Meshkujt i pëlqejnë zeshkanet F.0905130540439_m
Kah mesi i shekullit të kaluar aktorja legjendare dhe seks simboli, Marylin Monroe, pati deklaruar se meshkujt i duan më shumë biondet. Ndoshta dikush do të pajtohet me këtë pohim, mirëpo nëse bazohemi në rezultatet e një studimi të ri, nuk qëndron kështu. Studimi ka treguar se meshkujt, në fakt, i pëlqejnë zeshkanet.
Rrjeti shoqëror Badoo ka anketuar 2.000 meshkuj në mënyrë që të zbulojë se çfarë i josh meshkujt te një femër.

Rreth 60 për qind e të anketuarve kanë deklaruar se më shumë u pëlqejnë femrat me flokë me ngjyrë më të errët, ndërkaq një e treta e të anketuarve, gjegjësisht 33.1 për qind, kanë thënë se zeshkanet janë më atraktive.

Meshkujt të cilët i duan biondet përbëjnë 29.5 për qind të votave, ndërsa flokëkuqet janë më pak të popullarizuara. Vetëm 8.8 për qind e meshkujve thonë se femrat me flokë të kuqe janë atraktive.

Një tjetër informatë interesante është se meshkujt nuk i duan femrat me figurë manekinie. Shumica e të anketuarve kanë pohuar se fermat ‘e përsosura’ bartin madhësinë 40 dhe 42. Femrat edhe më të plota zënë vendin e dytë, ndërsa ato shumë të hollat janë të tretat në këtë renditje.

Kur bëhet fjalë për ngjyrën e syve, e kaltra është dukshëm në vend të parë. Rreth 40.2 për qind e të anketuarve kanë deklaruar se e pëlqejnë ngjyrën e kaltër. Sytë ngjyrë kafe janë në vend të dytë, ndërsa në vend të tretë janë sytë e gjelbër.

Hulumtimi i Badoo është realizuar në Francë, Spanjë, Itali, SHBA dhe Brazil. Vetëm francezët kanë thënë se u pëlqejnë femrat shumë të holla. /Telegrafi/
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt i pëlqejnë zeshkanet Empty Re: Meshkujt i pëlqejnë zeshkanet

Mesazh nga Vizitor Tue Sep 06, 2011 12:37 pm

Dhe une i dua meshkujt zeshkan Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt i pëlqejnë zeshkanet Empty Re: Meshkujt i pëlqejnë zeshkanet

Mesazh nga Master Tue Sep 06, 2011 4:46 pm

Ndersa gocat esmere jane te lezecme por jo me shume se te bardhat
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt i pëlqejnë zeshkanet Empty Re: Meshkujt i pëlqejnë zeshkanet

Mesazh nga Anakonda Sun Apr 08, 2012 4:53 am

Un meshkujt zeshkan i urrej,vdes per bardhoshet(brunet sidomos)
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 28
Location : Australia

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt i pëlqejnë zeshkanet Empty Re: Meshkujt i pëlqejnë zeshkanet

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi