Programe Forum - Welcome
Meshkujt flirtojnë nga mërzia People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Meshkujt flirtojnë nga mërzia

Shko poshtë

Meshkujt flirtojnë nga mërzia Empty Meshkujt flirtojnë nga mërzia

Mesazh nga Master prej Tue Jul 26, 2011 4:11 pm

Meshkujt flirtojnë nga mërzia F.0716005413248_m
Ndoshta buzëqeshjen e kolegut tuaj të punës dhe shkuarjen e tij për t’ju blerë diçka e konsideroni si kompliment, mirëpo ndoshta e keni gabim.
Në fakt, duket se meshkujt të cilët flirtojnë në vendin e punës, nuk e bëjnë këtë sepse ju i joshni, porse për shkak se i kap mërzia.
Hulumtuesi pranë Universitetit Surrey kanë anketuar mbi 200 meshkuj dhe femra, të moshave ndërmjet 21 dhe 68 vjeç, duke i pyetur për flirtet në punë.
Rezultatet kanë treguar se femrat të cilat kishin flirtuar ishin njëkohësisht të kënaqura me punën e tyre, ndërkaq meshkujt që kanë flirtuar ishin të pakënaqur me vendin e punës dhe për ta vrarë mërzinë dhe bezdisjen, zgjedhin që të flirtojnë me koleget e tyre. /Telegrafi/
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt flirtojnë nga mërzia Empty Re: Meshkujt flirtojnë nga mërzia

Mesazh nga Snake prej Sat Jul 30, 2011 8:37 am

Shume e vertet e gjej veten ketu Razz
Snake
Snake
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 87
Reputation : 0
Join date : 30/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt flirtojnë nga mërzia Empty Re: Meshkujt flirtojnë nga mërzia

Mesazh nga KITTY prej Sat Jul 30, 2011 11:51 am

qyqaaa mo cuna sa vuani ju..ju kuptojm sh mire ne femratt...:DD
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt flirtojnë nga mërzia Empty Re: Meshkujt flirtojnë nga mërzia

Mesazh nga GoCa Yll prej Mon Aug 01, 2011 1:11 pm

ahahahhaahhahahahaha eee duhet te vuajne ndo1here se jo ne gjithmone Very Happy


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt flirtojnë nga mërzia Empty Re: Meshkujt flirtojnë nga mërzia

Mesazh nga KITTY prej Mon Aug 01, 2011 1:30 pm

hahhahahhahahha po po..:DD
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt flirtojnë nga mërzia Empty Re: Meshkujt flirtojnë nga mërzia

Mesazh nga GoCa Yll prej Mon Aug 01, 2011 1:35 pm

eeee ca tbosh :) vuajtja reciproke


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt flirtojnë nga mërzia Empty Re: Meshkujt flirtojnë nga mërzia

Mesazh nga Master prej Mon Aug 01, 2011 3:14 pm

Ehhh femrat tallen me vuajtjen tone :@


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Meshkujt flirtojnë nga mërzia Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt flirtojnë nga mërzia Empty Re: Meshkujt flirtojnë nga mërzia

Mesazh nga GoCa Yll prej Tue Aug 02, 2011 4:46 am

hahahhaahha po juve me ne stalleni hic jojo jeni te ''pafajshem '' :PP


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt flirtojnë nga mërzia Empty Re: Meshkujt flirtojnë nga mërzia

Mesazh nga Master prej Tue Aug 02, 2011 5:39 am

Ne tallemi me ata qe behen per tu talle Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Meshkujt flirtojnë nga mërzia Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt flirtojnë nga mërzia Empty Re: Meshkujt flirtojnë nga mërzia

Mesazh nga GoCa Yll prej Tue Aug 02, 2011 5:42 am

ncnccnncnccn e praaa


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt flirtojnë nga mërzia Empty Re: Meshkujt flirtojnë nga mërzia

Mesazh nga Anakonda prej Mon Apr 09, 2012 4:41 am

aahahahahahahha kam qesh me lot kur e kam lexu;ju flirtoni se jua do qejfi,nga merzetia(fjal koti)
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt flirtojnë nga mërzia Empty Re: Meshkujt flirtojnë nga mërzia

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi