Programe Forum - Welcome
Pendimi ne dashuri..... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Pendimi ne dashuri.....

Shko poshtë

Pendimi ne dashuri..... Empty Pendimi ne dashuri.....

Mesazh nga Master prej Mon Sep 12, 2011 1:25 pm

Dashuria eshte lidhja e dy shpirtrave ne nje trup por kjo fraze sfunksionon per shume cifte, duhet pare dhe ana tjeter e monedhes. Ne rast se vjen nje dite dhe ndahesh prej atij qe do, a ndodhe me kalimin e kohes te pendohesh per ate cke bere ose te te rikthehet ndjenja qe ke patur ne pranine e atij/asaj personi kohe me vone?

Si mendoni per pendimin ne dashuri....


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pendimi ne dashuri..... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pendimi ne dashuri..... Empty Re: Pendimi ne dashuri.....

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 5:10 am

Eshte shum von pendimi,sepse mund te humbasesh nje njeri teper te vecant,dhe vetem kur se ke pran ia din rendesi;kur e sheh ne krahet e nje tjetri/e behesh xheloz/e.Kujdes ju te dashuruarit e medhenj.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pendimi ne dashuri..... Empty Re: Pendimi ne dashuri.....

Mesazh nga Master prej Wed Apr 11, 2012 8:05 pm

Por dhe me u pendu 100 her sikur sja vlen


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pendimi ne dashuri..... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pendimi ne dashuri..... Empty Re: Pendimi ne dashuri.....

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 12:56 pm

i thon nje fjale ;kur te vijne mend ikin dhent dhe keshtu e ka dhe dashuria si per djem dhe per vajza


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pendimi ne dashuri..... Empty Re: Pendimi ne dashuri.....

Mesazh nga Almita prej Sun Jun 10, 2012 5:37 pm

mendoj se te ben mire sepse mer nje mesim nga ai pendim puuub


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pendimi ne dashuri..... Empty Re: Pendimi ne dashuri.....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi