Programe Forum - Welcome
Chelsea, 20 milionë euro për Benzeman People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chelsea, 20 milionë euro për Benzeman

Shko poshtë

Chelsea, 20 milionë euro për Benzeman Empty Chelsea, 20 milionë euro për Benzeman

Mesazh nga Master prej Tue Jun 28, 2011 4:13 pm

Chelsea, 20 milionë euro për Benzeman Main_benzema

Skuadra multimilionerit Roman Abramoviq do të trakas në dyert e Real Madridit, për të kërkuar francezin Karim Benzema.
Sipas “El Mundo Deportivo”, “blutë” e Londrës, dëshirojnë shërbimet e francezit, i cili gjatë kësaj vere mund të largohet nga Madridi, pasi që krerët e “Los Blankos” janë duke treguar gatishmëri për ta shitur.

Chelsi ofron 20 milionë euro për Benzeman, ndërkohë që klubi “mbretëror”, kërkon 35 milionë euro për ish-sulmuesin e Lionit.

Benzema përveç Chelsit, kërkohet edhe nga Arsenal dhe Juventus.ekonomisti
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi