Programe Forum - Welcome
United, ofertë 20 milionë për Nasrin People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

United, ofertë 20 milionë për Nasrin

Shko poshtë

United, ofertë 20 milionë për Nasrin Empty United, ofertë 20 milionë për Nasrin

Mesazh nga Master prej Sun Jun 26, 2011 7:09 pm

United, ofertë 20 milionë për Nasrin F.0626203936588_m

Manchester United është në përgatitje të një oferte të vlefshme 20 milionë funte, për të siguruar shërbimet e mesfushorit të Arsenalit, Samir Nasri.

Me bisedimet për rinovimin e kontratës të cilat po ngecin mes Arsenalit dhe agjentit të lojtarit, është pak e besueshme se në fund mund të shohim vërtet një rinovim.

Këtë situatë dëshiron ta shfrytëzojë Manchester United për të bërë një ofertë të majme për Arsenalin, që vështirë se do ta shesë Nasrin te rivali i përbetuar, pa marrë parasysh për çfarë shuma bëhet fjalë. /Telegrafi/
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi