Programe Forum - Welcome
Terry: United më inspiron People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Terry: United më inspiron

Shko poshtë

Terry: United më inspiron Empty Terry: United më inspiron

Mesazh nga sportnews prej Thu Aug 11, 2011 8:25 pm

Terry: United më inspiron F.0811200358118_m
Mbrojtësi i Chelseat, John Terry ka thënë se inspirimin ai kryesisht e gjen te Manchester United dhe dëshira e Djajve për të fituar.
“Menaxheri i ri është i mrekullueshëm. Ne kemi pasur turne të mrekullueshme në Azi dhe të gjitha ndeshjet i fituam. Kur Andres Vilas Boas u emërua trajner, ai e shprehu rëndësinë e të fituarit”.

“Ne kemi fituar vetëm një ndeshje parasezonale vitin e kaluar. Kam frikë nga shumë ekipe këtë sezon. Të gjithë janë forcuar. Manchester City dhe Manchester United kanë blerë disa lojarë të mirë. Liverpooli po ashtu. Ne mund ta zëmë Unitedin. Ata janë në krye që njëzet vjet. Ne të gjithë po e shohim se çfarë uri për të fituar dhe çfarë dëshirë për tituj ata kanë”, ka thënë Terry.

sportnews
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 19
Reputation : 0
Join date : 11/08/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi