Programe Forum - Welcome
United ia ofron rinovimin Chicharitos People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

United ia ofron rinovimin Chicharitos

Shko poshtë

United ia ofron rinovimin Chicharitos Empty United ia ofron rinovimin Chicharitos

Mesazh nga Master prej Sat Jul 09, 2011 11:23 am

United ia ofron rinovimin Chicharitos F.0709130914460_m

Manchester United pritet që t’ia ofrojë një kontratë të re yllit Javier Hernandez, ku dhe do të ketë rritje të pagës së tij aktuale.
The Sun shkruan se Chicharito pritet që ta nënshkruajë trefishimin e pagës së tij me kontratën e re, të cilën do ta ketë në dorë me t’u kthyer nga turneu në SHBA.

23 vjeçari Hernandez, i cili shënoi 20 gola në sezonin e tij debutues, mund ta shohë pagën e tij të ngritur deri në 75 mijë funte në javë.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi