Programe Forum - Welcome
Manchester United ka gati 35 milion paund për Wesley Sneijder People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Manchester United ka gati 35 milion paund për Wesley Sneijder

Shko poshtë

Manchester United ka gati 35 milion paund për Wesley Sneijder Empty Manchester United ka gati 35 milion paund për Wesley Sneijder

Mesazh nga Master prej Tue Jul 12, 2011 9:17 am

Manchester United ka gati 35 milion paund për Wesley Sneijder Alex-Ferguson

Wesley Sneijder mund të lëvizë drejt Manchester United për një shumë rekord prej 35 milion paund. E përditshmja “The Sun” thotë sot se Sneijder do ti kushtojë Alex Ferguson pasi shpenzimet e merkatos së verës do të jenë më shumë se 85 milion paund, 5 milion më shumë se sa gjeneroi kur ai shiti Cristiano Ronaldon në vitin 2009. Një burim tha se kalimi pritet të konkretizohet shumë shpejt dhe se pak rëndësi ka se çfarë thotë Wesley Sneijder. “Duket se Interi dëshiron ta shesë por nuk do ta pranojë ashtu sikurse Ëesley dëshiron të largohet por nuk e thotë. Është një lëvizje e mirë për të dhe një biznes i mirë për Interin”, tha burimi për “The Sun”.lajmifundit
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi