Programe Forum - Welcome
Forlan: Kam ofertë nga Interi People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forlan: Kam ofertë nga Interi

Shko poshtë

Forlan: Kam ofertë nga Interi Empty Forlan: Kam ofertë nga Interi

Mesazh nga Master prej Tue Aug 16, 2011 2:54 pm

Forlan: Kam ofertë nga Interi F.0816153421239_m
Sulmuesi i Atletico Mardrid, Diego Forlan, ka thënë se ai ka marrë ofertë nga Interi dhe ka shtuar se është i interesuar të transferohet te gjiganti italian.
Klubi i Serie A është në treg për një sulmues të ri pasi pritet ta shesë Samuel Eto'o te Anzhi Makhachkala dhe e sheh Forlan si një zëvendësim të përkryer për kamerunasin.

“Kam marrë ofertë nga Nerazzurrët. Do të ishte realizim ëndrre të zhvendosem në Milano dhe të luaj për Interin”, citohet të ketë thënë Formlan për La Gazzetta dello Sport.

Uruguaiani, i cili ka kontratë me Atletico Madrid deri në verën e vitit 2013, po ashtu ka thënë se ai ka qenë në kontakte edhe me Galatasarayn


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Forlan: Kam ofertë nga Interi Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi