Programe Forum - Welcome
 Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret

Shko poshtë

 Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret Empty Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret

Mesazh nga Master prej Thu Feb 02, 2012 6:27 pm

 Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret Shen-valentini
Te besh nje dhurate ne diten e Shen Valentinit nuk eshte e thjeshte: Sidomos nese doni te beni nje figure te mire per personat qe nuk jane ende te dashurit tone. Nga njera ane ju deshironi te beni pershtypje, por nga ana tjeter nuk doni ta ekzagjeroni.

Atehere si te sillemi? Me femrat padyshim qe eshte me e lehte, nje buqete me lule ka gjithmone nje ndikim te mire, sidomos nese dergohet ne zyre ose ne shtepi. Evitoni trendafilat e kuq, ato jane sinonim i pasionit dhe i dhurohen vetem personit te zemres. Mund te zgjidhni tulipane, nje tjeter simbol i dashurise dhe terheqjes, ose nje lule me shik, sic eshte zambaku.

Eshte gjithashtu bukur te dhurosh nje shfaqje, dhuroni nje bilete klasike per Shen Valentin, me nje dedikim romantik, dhe brenda zarfit bileta e nje shfaqje teatri apo nje koncerti.

Duhet te vendosni te dy biletat ne zarf. Eshte e rrezikshme, sepse mund t'ju thote faleminderit dhe ta shpenzoje me ke deshiron, por nese ajo ju pelqen juve, do t'ju kerkoje qe ta shoqeroni. Kjo eshte nje dhurate perfekte edhe per meshkujt.

Nese jeni single dhe deshironi t'i beni nje dhurate vetes, sipas operimeve turistike te specializuara, pushimet jane me siguri dhurata me vleresuar nga zemrat e vetmuara. 54 per qind te femrave qe zgjedhin pushimet si dhurate per festen e Shen Valentinit dhe 46 per qind jane meshkujt.

Me rastin e shen valentinit cila eshte dhurata me e bukur qe ju kane bere dhe do donit tju benin..


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

 Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret Empty Re: Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret

Mesazh nga VLoNjate prej Mon Feb 06, 2012 6:23 pm

lule & cokollata, dhurata me e thjeshte edhe me e bukur :)


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret Empty Re: Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret

Mesazh nga KITTY prej Fri Feb 10, 2012 8:10 pm

lule dhe arush me I LOVE YOU...Razz po edhe noj makihne po ishte e pranojme..Razz
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret Empty Re: Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret

Mesazh nga Master prej Fri Feb 10, 2012 8:19 pm

kan kujt ti bejne makine Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

 Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret Empty Re: Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret

Mesazh nga KITTY prej Fri Feb 10, 2012 8:21 pm

interesit..Razz
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret Empty Re: Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret

Mesazh nga Anakonda prej Sat Feb 11, 2012 6:29 am

Edhe nje lule nga ana e atij mjaftojne,vetem te jene lule te sinqerta.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret Empty Re: Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi