Programe Forum - Welcome
Disa këshilla për jetëgjatësinë e dashurisë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Disa këshilla për jetëgjatësinë e dashurisë

Shko poshtë

Disa këshilla për jetëgjatësinë e dashurisë Empty Disa këshilla për jetëgjatësinë e dashurisë

Mesazh nga Master prej Sun Jun 17, 2012 9:29 am

Ja disa këshilla praktike për të bërë që lidhja juaj të mos bëhet monotone dhe të mos shuhet shpejt
Disa këshilla për jetëgjatësinë e dashurisë B54B93E893CBAC53D7AD96672CDC2724
Ja disa këshilla praktike për të bërë që lidhja juaj të mos bëhet monotone dhe të mos shuhet shpejt.
1-Një herë në muaj dilni me partnerin tuaj në një vend të veçantë, në një kafene të re, në restorant, në ndonjë vend të preferuar për piknik. Krijoni një atmosferë të veçantë.
2-Shkruani “të dua” në një letër dhe lëreni atë në dollapin afër shtratit, ose në tualet. Nuk do të thotë se duhet ta bëni këtë në një datë të rëndësishme.
3-Përmirësojeni jetën seksuale, blini libra interesante, provoni teknika të reja. Kurrë mos heshtni për dëshirat tuaja në shtrat, tregoni se çfarë ju duket interesante, emocionuese, pa ngurrim.
4-Merruni me ndonjë hobi të përbashkët, punoni në kopsht, mësohuni të përgatitni ndonjë gjellë të re, vallëzoni, shkruani, notoni bashkë.
5-Harrojeni kompjuterin, bëni një album të vërtetë të vjetër me partnerin tuaj. Së bashku zgjidhni fotografitë, kujtoni momentet e lumtura.
6-Secilën fundjavë kur t’u jepet mundësia ikni nga qyteti. Vizitoni të afërmit ose miqtë. Edhe pushimi më i shkurtë do t’ju freskojë.
7-Organizoni diçka në shtëpi, përgatisni darkë për miqtë ose të afërmit tuaj.
8- Pini duhan? Braktiseni këtë ves të keq menjëherë. Ndërprisni të gjitha shprehitë e këqija në jetë, bëhuni persona dhe partnerë më të mirë.
9- Pavarësisht faktit që nuk është fillimi i vitit, pa dallim a jeni vetëm apo në martesë për 20 vjet, çdo vit le të bëhet viti më i mirë për ju. Çdo mëngjes konfirmojeni qëndrimin tuaj pozitiv./Portalb


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Disa këshilla për jetëgjatësinë e dashurisë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disa këshilla për jetëgjatësinë e dashurisë Empty Re: Disa këshilla për jetëgjatësinë e dashurisë

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jun 18, 2012 5:41 am

krejt keshillat ti zbatoj;vfec ket me nr 8 se heq dot;e kam fiksim..
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi