Programe Forum - Welcome
Hello...mire se ju gjej! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Hello...mire se ju gjej!

Shko poshtë

Hello...mire se ju gjej! Empty Hello...mire se ju gjej!

Mesazh nga Ameliaaa prej Thu Jun 21, 2012 11:00 am

Ckemi! jam amelia nga tropoja !

Ameliaaa
Ameliaaa
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 39
Reputation : 5
Join date : 21/06/2012
Age : 26
Location : Tropoja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hello...mire se ju gjej! Empty Re: Hello...mire se ju gjej!

Mesazh nga Master prej Thu Jun 21, 2012 11:36 am

Mire se erdhe qik malsie...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Hello...mire se ju gjej! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hello...mire se ju gjej! Empty Re: Hello...mire se ju gjej!

Mesazh nga Ameliaaa prej Thu Jun 21, 2012 11:37 am

resp thnx u
Ameliaaa
Ameliaaa
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 39
Reputation : 5
Join date : 21/06/2012
Age : 26
Location : Tropoja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hello...mire se ju gjej! Empty Re: Hello...mire se ju gjej!

Mesazh nga Anakonda prej Thu Jun 21, 2012 1:26 pm

Mireserdhe;ne shoqerin tone.....
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hello...mire se ju gjej! Empty Re: Hello...mire se ju gjej!

Mesazh nga Almita prej Thu Jun 21, 2012 2:03 pm

mirserdhe hfhdhdd para tropoja se edhe une tropojane jam


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hello...mire se ju gjej! Empty Re: Hello...mire se ju gjej!

Mesazh nga Ameliaaa prej Thu Jun 21, 2012 7:16 pm

thnx all ,,me vertet Almita gz :) jhngfc
Ameliaaa
Ameliaaa
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 39
Reputation : 5
Join date : 21/06/2012
Age : 26
Location : Tropoja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hello...mire se ju gjej! Empty Re: Hello...mire se ju gjej!

Mesazh nga Alessia prej Thu Jun 21, 2012 7:43 pm

Mire se erdhe....Welcome..


Hello...mire se ju gjej! Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hello...mire se ju gjej! Empty Re: Hello...mire se ju gjej!

Mesazh nga Ameliaaa prej Thu Jun 21, 2012 8:58 pm

thnx u :) mire se te gjeta kisss
Ameliaaa
Ameliaaa
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 39
Reputation : 5
Join date : 21/06/2012
Age : 26
Location : Tropoja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hello...mire se ju gjej! Empty Re: Hello...mire se ju gjej!

Mesazh nga SunShiNe prej Thu Jun 21, 2012 9:02 pm

Mire se erdhe kalofsh mir ktu :)


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hello...mire se ju gjej! Empty Re: Hello...mire se ju gjej!

Mesazh nga KITTY prej Thu Jun 21, 2012 9:29 pm

Wellcome..:)
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hello...mire se ju gjej! Empty Re: Hello...mire se ju gjej!

Mesazh nga VLoNjate prej Sat Jun 23, 2012 1:58 pm

Mirseerdhe..Ne mesin ton!


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hello...mire se ju gjej! Empty Re: Hello...mire se ju gjej!

Mesazh nga Ameliaaa prej Sat Jun 23, 2012 8:19 pm

thnx :)
Ameliaaa
Ameliaaa
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 39
Reputation : 5
Join date : 21/06/2012
Age : 26
Location : Tropoja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hello...mire se ju gjej! Empty Re: Hello...mire se ju gjej!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi