Programe Forum - Welcome
Pershendetje! Mire se ju gjej! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Pershendetje! Mire se ju gjej!

Shko poshtë

Pershendetje! Mire se ju gjej! Empty Pershendetje! Mire se ju gjej!

Mesazh nga Erzzaa prej Wed Jul 13, 2011 10:21 am

Pershendetje forumi!..jam Erza...anetare e re e forumit...jam 1x vjec..jam nga Kosova...pelqej shum Matematiken dhe shkencat ekzakte ne pergjithesi....ca te them tjeter....ndoshta keto mjaftojne per fillim...shpresoj t'ja kalojme mire se bashku

Erzzaa
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 47
Reputation : 0
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Mire se ju gjej! Empty Re: Pershendetje! Mire se ju gjej!

Mesazh nga Master prej Wed Jul 13, 2011 10:23 am

Mire se erdhe Erza klm mes nesh
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Mire se ju gjej! Empty Re: Pershendetje! Mire se ju gjej!

Mesazh nga Fiori prej Thu Jul 14, 2011 7:10 am

Mire se erdhe Razz
Fiori
Fiori
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 10
Reputation : 0
Join date : 10/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Mire se ju gjej! Empty Re: Pershendetje! Mire se ju gjej!

Mesazh nga Embelsira prej Thu Jul 14, 2011 9:55 am

Mire se erdhe Erza te uroj argetim te kendshem


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Mire se ju gjej! Empty Re: Pershendetje! Mire se ju gjej!

Mesazh nga Erzzaa prej Thu Jul 14, 2011 3:40 pm

mire se ju gjeta!...sh flm per pritjen

Erzzaa
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 47
Reputation : 0
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Mire se ju gjej! Empty Re: Pershendetje! Mire se ju gjej!

Mesazh nga T_o_n_i prej Thu Jul 14, 2011 5:09 pm

Mire se erdhe Erza
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 56
Reputation : 0
Join date : 01/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Mire se ju gjej! Empty Re: Pershendetje! Mire se ju gjej!

Mesazh nga Alessia prej Tue Sep 06, 2011 7:20 pm

Pershendetje! Mire se ju gjej! Images?q=tbn:ANd9GcQDiWQD3sYUh0kiOJ_1kEssEMVs5ewHk5MxWT2kK6-kkgpasKFamg


Pershendetje! Mire se ju gjej! Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Mire se ju gjej! Empty Re: Pershendetje! Mire se ju gjej!

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 4:11 am

endetje dhe mireserdhe..................
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Mire se ju gjej! Empty Re: Pershendetje! Mire se ju gjej!

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 1:29 pm

asda


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Mire se ju gjej! Empty Re: Pershendetje! Mire se ju gjej!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi