Programe Forum - Welcome
Pershendetje..! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pershendetje..!

Shko poshtë

Pershendetje..! Empty Pershendetje..!

Mesazh nga Sweet_Devil prej Sun Sep 18, 2011 7:30 am

Mirserrini o shok! Sic e shikoni jam Sweet_Devil! Per infromacione te me tejshme mu drejtoni personalisht! Suksese e me mend ne koke :)

Sweet_Devil
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 1
Reputation : 0
Join date : 18/09/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje..! Empty Re: Pershendetje..!

Mesazh nga Master prej Sun Sep 18, 2011 7:36 am

Mire se erdhe lal kalofsh bukur


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pershendetje..! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje..! Empty Re: Pershendetje..!

Mesazh nga Alessia prej Wed Sep 21, 2011 12:40 pm

mireserdhe ....shpresoj te te pelqeje forumi....

Pershendetje..! Images?q=tbn:ANd9GcQ1qL3FNWtwyJMn6ta__H6jYkFyJCIhjtFF2FJnwfT0ExW_yQNgFQh1KKY


Pershendetje..! Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje..! Empty Re: Pershendetje..!

Mesazh nga Embelsira prej Wed Sep 21, 2011 2:09 pm

Mire se erdhe Sweet_Devil te uroj argetim te kendshem ne kete forum .


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje..! Empty Re: Pershendetje..!

Mesazh nga stv2008 prej Wed Sep 21, 2011 4:15 pm

MIR SE ERDHE LALE ENE KALOFSH BUKUR


Pershendetje..! Rmjllujpg
Pershendetje..! 2uz7cp0Pershendetje..! 2uz7cp0Pershendetje..! 2hwhe1_thjpgPershendetje..! 2uz7cp0Pershendetje..! 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje..! Empty Re: Pershendetje..!

Mesazh nga erlind.f.l prej Sat Dec 10, 2011 6:04 pm

mireserdhe dhe klm midis nesh..
erlind.f.l
erlind.f.l
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 96
Reputation : 0
Join date : 05/12/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje..! Empty Re: Pershendetje..!

Mesazh nga Anakonda prej Sun Mar 25, 2012 12:59 pm

pershendetje.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje..! Empty Re: Pershendetje..!

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 3:35 pm

asda


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje..! Empty Re: Pershendetje..!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi