Programe Forum - Welcome
Seksi: marrdhëniet seksuale nuk duhet të zgjatin më tepër se 13 minuta People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Seksi: marrdhëniet seksuale nuk duhet të zgjatin më tepër se 13 minuta

Shko poshtë

Seksi: marrdhëniet seksuale nuk duhet të zgjatin më tepër se 13 minuta Empty Seksi: marrdhëniet seksuale nuk duhet të zgjatin më tepër se 13 minuta

Mesazh nga Master prej Sun Nov 25, 2012 9:48 pm

Seksi: marrdhëniet seksuale nuk duhet të zgjatin më tepër se 13 minuta 250x170-images-stories-20121124_sesso-durata-rapporto
Cila është zgjatja më e përsosur e një marrdhënie seksuale? 13 minuta. Përgjigjia që rrëzon mitin për maratonat dashurore vjen nga një sondazh amerikan.
Poshtë çarçafëve koha ideale për të arritur kënaqësinë duhet të jetë rreth 10 minuta por sidoqoftë asnjëherë mbi 13 minuta. Duket në fakt se mbas kësaj kohe ritmi I vëmendjes fillon të bjerë duke bërë që të humbë interesi për partnerin dhe për dhe për vetë aktin seskual. Bie kështu miti I netëve të gjata dhe të shfrenuara seksuale në favor të një akti të shpejtë që duhet të bësh dashuri me kronometër në dorë.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Seksi: marrdhëniet seksuale nuk duhet të zgjatin më tepër se 13 minuta Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi