Programe Forum - Welcome
Sa partnerët seksualë duhet të ketë një femër? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sa partnerët seksualë duhet të ketë një femër?

Shko poshtë

Sa partnerët seksualë duhet të ketë një femër? Empty Sa partnerët seksualë duhet të ketë një femër?

Mesazh nga Master prej Sat Jul 27, 2013 8:49 am

Sa partnerët seksualë duhet të ketë një femër? Seksi-300x225
Femrat kurrë askujt nuk do t’ia pranojnë, madje shpesh as vetes sa meshkuj kanë pasur, përkatësisht me sa meshkuj ka shkuar në shtrat.

Femrat zakonisht kanë shkuar në shtrat me afro 3 dhe 10 meshkujve. Nëse bëni pjesë në këtë kategori ju tashmë e dini se çka kërkoni nga mashkulli me të cilin do të bashkoheni.

Femrat të cilat kanë pasur 10 deri 20 meshkuj konsiderohen pak më të lira dhe e jetojnë jetën pa kufizime.

Femrat të cilat kanë pasur më shumë se 20 meshkuj shkaktojnë mendime të ndara. Mirëpo, ne mendojmë që ju në jetë jeni argëtuar mjaft dhe i keni provuar shumë nga këto gjëra.

Të gjithë e dimë që këto mendime të ndryshme ndodhin për shkak që meshkujt deri sa janë të rinj dëshirojnë që të argëtohen me ato femra të cilat kanë përvojë. Mirëpo, kur dëshirojnë të krijojnë lidhje serioze apo t’i ndërpresin aventurat, e dëshirojnë femrën virgjine.

Ka femra të cilat dëshirojnë të bëjnë seks me partnerët me të cilët e dinë që nuk kanë të ardhme bashkë. Këtë e bëjnë vetëm e vetëm për t’i kënaqur nevojat e veta seksuale, ndërkaq nuk brengosen që kur të ndahen a do të vuajnë apo jo.

Mendojmë që në të ardhmen femrat do të kenë më shumë përvojë seksuale para martesës, sepse meshkujt e sotëm po përpiqen ta shtyjnë fillimin e jetës së përbashkët sa më shumë që të jetë e mundur.

/Shekulli Online/ E.L/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Sa partnerët seksualë duhet të ketë një femër? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi