Programe Forum - Welcome
20 Menyra per te thene Te Dua! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

20 Menyra per te thene Te Dua!

Shko poshtë

20 Menyra per te thene Te Dua! Empty 20 Menyra per te thene Te Dua!

Mesazh nga Anakonda prej Thu Jan 24, 2013 4:51 am

1-Kroatisht: Volim Te
2-Japonisht: Aish Teru
3-Rumanisht: Te Eubesk
4-Zulu : Ndija Tando
5-Arabisht : Ana behibak(per meshkujt)
Ana behibek(per femrat)
6-Bullgarisht:Obicham te
7-katalane :T'estimo
8-Kreole: Mia aime jou
9-Cekisht: Miluji te
10-danisht: Jag eluker dig
11-Esperanto: Mi amas vin
12-Etipoisht: Affre gi
13-Portugalisht: Eu te amo
14- Turqisht: Sevi Sevijorum
14- Spanjisht : Te quero
16- Italisht: Ti amo
17-Anglisht: I love you
18-Frengjisht Je t'aime
19-Grerqisht : Sagapo poli
20-Gjermanisht: Ich liebe dich
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi