Programe Forum - Welcome
S'kan vlere fitoret,kur je egoist..S'kan vlere endrat,kur dikush ti gris..S'kan vlere fjalet kur heshtja mbizoteron.. People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


S'kan vlere fitoret,kur je egoist..S'kan vlere endrat,kur dikush ti gris..S'kan vlere fjalet kur heshtja mbizoteron..

Shko poshtë

S'kan vlere fitoret,kur je egoist..S'kan vlere endrat,kur dikush ti gris..S'kan vlere fjalet kur heshtja mbizoteron.. Empty S'kan vlere fitoret,kur je egoist..S'kan vlere endrat,kur dikush ti gris..S'kan vlere fjalet kur heshtja mbizoteron..

Mesazh nga Embelsira prej Fri Jun 24, 2011 9:45 am

Sa here heshtim per te mos bere dem apo per te shprehur me verte ate qe ndjejme per njerezit qe te rrethojne sa here duhet thene vetes kurre mos hesht sepse heshtja eshte ajo qe gjithmone peson edhe nuk meson

Sa here keni heshtur ne jeten edhe pse duhet heshtur ne jete ...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'kan vlere fitoret,kur je egoist..S'kan vlere endrat,kur dikush ti gris..S'kan vlere fjalet kur heshtja mbizoteron.. Empty Re: S'kan vlere fitoret,kur je egoist..S'kan vlere endrat,kur dikush ti gris..S'kan vlere fjalet kur heshtja mbizoteron..

Mesazh nga Master prej Fri Jun 24, 2011 10:02 am

Po nga njeher heshtja eshte me elokuente se fjala megjithese jam plotesisht dakord me ate siper
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'kan vlere fitoret,kur je egoist..S'kan vlere endrat,kur dikush ti gris..S'kan vlere fjalet kur heshtja mbizoteron.. Empty Re: S'kan vlere fitoret,kur je egoist..S'kan vlere endrat,kur dikush ti gris..S'kan vlere fjalet kur heshtja mbizoteron..

Mesazh nga Master prej Wed Aug 03, 2011 12:30 pm

Ehhh nganjeher srrin dot se te zien nga brenda Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

S'kan vlere fitoret,kur je egoist..S'kan vlere endrat,kur dikush ti gris..S'kan vlere fjalet kur heshtja mbizoteron.. Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'kan vlere fitoret,kur je egoist..S'kan vlere endrat,kur dikush ti gris..S'kan vlere fjalet kur heshtja mbizoteron.. Empty Re: S'kan vlere fitoret,kur je egoist..S'kan vlere endrat,kur dikush ti gris..S'kan vlere fjalet kur heshtja mbizoteron..

Mesazh nga Sahara prej Thu Aug 25, 2011 10:17 pm

une shpesh here hesht... po keto kohet e fundit jam bere llafazane madhe Razz
Sahara
Sahara
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Join date : 25/08/2011
Location : itali

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'kan vlere fitoret,kur je egoist..S'kan vlere endrat,kur dikush ti gris..S'kan vlere fjalet kur heshtja mbizoteron.. Empty Re: S'kan vlere fitoret,kur je egoist..S'kan vlere endrat,kur dikush ti gris..S'kan vlere fjalet kur heshtja mbizoteron..

Mesazh nga Master prej Fri Aug 26, 2011 4:04 pm

Ty te shkon Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

S'kan vlere fitoret,kur je egoist..S'kan vlere endrat,kur dikush ti gris..S'kan vlere fjalet kur heshtja mbizoteron.. Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'kan vlere fitoret,kur je egoist..S'kan vlere endrat,kur dikush ti gris..S'kan vlere fjalet kur heshtja mbizoteron.. Empty Re: S'kan vlere fitoret,kur je egoist..S'kan vlere endrat,kur dikush ti gris..S'kan vlere fjalet kur heshtja mbizoteron..

Mesazh nga Alessia prej Fri Aug 26, 2011 5:29 pm

shpesh her heshtja tregon me shume se fjala..ian vlen te heshtesh nganjeher..jo gjithmone bla-bla-bla


S'kan vlere fitoret,kur je egoist..S'kan vlere endrat,kur dikush ti gris..S'kan vlere fjalet kur heshtja mbizoteron.. Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'kan vlere fitoret,kur je egoist..S'kan vlere endrat,kur dikush ti gris..S'kan vlere fjalet kur heshtja mbizoteron.. Empty Re: S'kan vlere fitoret,kur je egoist..S'kan vlere endrat,kur dikush ti gris..S'kan vlere fjalet kur heshtja mbizoteron..

Mesazh nga Master prej Fri Aug 26, 2011 6:17 pm

I kam vdekje egpostet


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

S'kan vlere fitoret,kur je egoist..S'kan vlere endrat,kur dikush ti gris..S'kan vlere fjalet kur heshtja mbizoteron.. Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'kan vlere fitoret,kur je egoist..S'kan vlere endrat,kur dikush ti gris..S'kan vlere fjalet kur heshtja mbizoteron.. Empty Re: S'kan vlere fitoret,kur je egoist..S'kan vlere endrat,kur dikush ti gris..S'kan vlere fjalet kur heshtja mbizoteron..

Mesazh nga KITTY prej Tue Aug 30, 2011 12:35 pm

kam heshtur kur ska qen e nevojshme per te folur, kuptohet ne gjerahdam ore apo te ashtequajtura sekrete po kshu ne jeten e perditamj emhs lafazzane e madhe, Very Happy :p
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'kan vlere fitoret,kur je egoist..S'kan vlere endrat,kur dikush ti gris..S'kan vlere fjalet kur heshtja mbizoteron.. Empty Re: S'kan vlere fitoret,kur je egoist..S'kan vlere endrat,kur dikush ti gris..S'kan vlere fjalet kur heshtja mbizoteron..

Mesazh nga picasso prej Tue Aug 30, 2011 6:35 pm

nje fjal e urt dukagjinase thote:sa her fola gjithmone gabova...kur nuk fola asnjeher s'gabova(ky do ket qen nje budalla i papar)Razz
gabohet kur flitet dhe gabohet kur heshtet....prandaj dhe jemi NJEREZ....nje titull qe shum kush nuk e meriton.
te flasesh dhe te komunikosh jan dy gjera te ndryshme...per te fol flasin(ne menyren e tyre)edhe kafshet....dhurata me e madhe qe Zoti(apo natyra sipar ateisteve)i ka ber njeriut eshte komunikimi...dhe komunikimi esht si nje muskul qe duhet stervitur...kur nje njeri e di mire gjuhen e komunikimit...ai mund te flase dhe me heshtje(une nuk e njoh mire gjuhen e komunikimit,ndaj po flas:P)
picasso
picasso
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 62
Reputation : 0
Join date : 21/08/2011
Age : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'kan vlere fitoret,kur je egoist..S'kan vlere endrat,kur dikush ti gris..S'kan vlere fjalet kur heshtja mbizoteron.. Empty Re: S'kan vlere fitoret,kur je egoist..S'kan vlere endrat,kur dikush ti gris..S'kan vlere fjalet kur heshtja mbizoteron..

Mesazh nga Embelsira prej Tue Sep 27, 2011 4:49 pm

Pse vall me duhet te hesht kur ekziston nje e vertet ku mundem te sjell drite nje dickaje Nuk kam heshtur asnjehere ne jeten time edhe nuk e bej nje gje te tille kur ekzistojne fakte edhe jo llafe ..


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'kan vlere fitoret,kur je egoist..S'kan vlere endrat,kur dikush ti gris..S'kan vlere fjalet kur heshtja mbizoteron.. Empty Re: S'kan vlere fitoret,kur je egoist..S'kan vlere endrat,kur dikush ti gris..S'kan vlere fjalet kur heshtja mbizoteron..

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 5:04 am

kam heshtur sepse nuk kam dashur qe te ul ndjenjat e te tjereve,dhe me ka munguar guximi per tu perballur me te tjeret;ah,sikur te kthehen ato kohe pas
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'kan vlere fitoret,kur je egoist..S'kan vlere endrat,kur dikush ti gris..S'kan vlere fjalet kur heshtja mbizoteron.. Empty Re: S'kan vlere fitoret,kur je egoist..S'kan vlere endrat,kur dikush ti gris..S'kan vlere fjalet kur heshtja mbizoteron..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi