Programe Forum - Welcome
Cili eshte dallimi midis te zgjuarit dhe inteligjentit dhe Pse?! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Cili eshte dallimi midis te zgjuarit dhe inteligjentit dhe Pse?!

Shko poshtë

Cili eshte dallimi midis te zgjuarit dhe inteligjentit dhe Pse?! Empty Cili eshte dallimi midis te zgjuarit dhe inteligjentit dhe Pse?!

Mesazh nga Master prej Wed Aug 31, 2011 8:11 am

Ne kete bote ka edhe njerez te zgjuar, edhe njerez inteligjente, megjithate ka dallim mes keta dy lloj njerezish.
Si mendoni ju,cilat jane disa nga keto dallime?!

Cili eshte dallimi midis te zgjuarit dhe inteligjentit dhe Pse?!


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cili eshte dallimi midis te zgjuarit dhe inteligjentit dhe Pse?! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili eshte dallimi midis te zgjuarit dhe inteligjentit dhe Pse?! Empty Re: Cili eshte dallimi midis te zgjuarit dhe inteligjentit dhe Pse?!

Mesazh nga picasso prej Wed Aug 31, 2011 11:57 am

te zgjuarit jane njerez vital qe kan thuajse gjithnje pergjigjen gati...kan nje inteligjenc ne mesatare(e siper)dhe si rrjelloje arrijn me mire te kapin çastin...si rrjelloje dhe fitojne me shume.

inteligjen eshte nje njeri qe mendohet mire edhe nese e di pergjigjen...zakonisht jan njerez te rrespektuar sepse nuk flasin bla bla bla....por zakonisht jan ne problem me kohen...
ke harruar dhe nje kategori...te mencurit
picasso
picasso
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 62
Reputation : 0
Join date : 21/08/2011
Age : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili eshte dallimi midis te zgjuarit dhe inteligjentit dhe Pse?! Empty Re: Cili eshte dallimi midis te zgjuarit dhe inteligjentit dhe Pse?!

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 5:25 am

eshte e vertet kjo qe thua ti;te zgjuarit e thon ne sy'ndersa inteligjentet mendohen para se ta thone
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili eshte dallimi midis te zgjuarit dhe inteligjentit dhe Pse?! Empty Re: Cili eshte dallimi midis te zgjuarit dhe inteligjentit dhe Pse?!

Mesazh nga Estrela prej Sat Apr 07, 2012 4:52 pm

Dallimi eshte intelegjent behesh ndersa i zgjuar lind.
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili eshte dallimi midis te zgjuarit dhe inteligjentit dhe Pse?! Empty Re: Cili eshte dallimi midis te zgjuarit dhe inteligjentit dhe Pse?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi