Programe Forum - Welcome
Ju ka mbetur dhe nje dite jete, si do e perjetoni?. People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju ka mbetur dhe nje dite jete, si do e perjetoni?.

Shko poshtë

Ju ka mbetur dhe nje dite jete, si do e perjetoni?. Empty Ju ka mbetur dhe nje dite jete, si do e perjetoni?.

Mesazh nga Master prej Wed Aug 31, 2011 9:06 am

Ju ka mbetur dhe nje dite jete, si do e perjetoni?.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ju ka mbetur dhe nje dite jete, si do e perjetoni?. Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka mbetur dhe nje dite jete, si do e perjetoni?. Empty Re: Ju ka mbetur dhe nje dite jete, si do e perjetoni?.

Mesazh nga KITTY prej Wed Aug 31, 2011 9:25 am

do mjaftonte te kaloja kohen me njerzit e mi te dashur...
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka mbetur dhe nje dite jete, si do e perjetoni?. Empty Re: Ju ka mbetur dhe nje dite jete, si do e perjetoni?.

Mesazh nga Master prej Wed Aug 31, 2011 9:43 am

do e kaloja vetem me familjen dhe personin qe dua


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ju ka mbetur dhe nje dite jete, si do e perjetoni?. Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka mbetur dhe nje dite jete, si do e perjetoni?. Empty Re: Ju ka mbetur dhe nje dite jete, si do e perjetoni?.

Mesazh nga Sarita prej Mon Sep 19, 2011 11:36 am

do e kaloja kohen me familjen dhe shoqerin...
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka mbetur dhe nje dite jete, si do e perjetoni?. Empty Re: Ju ka mbetur dhe nje dite jete, si do e perjetoni?.

Mesazh nga Eclipse prej Mon Sep 19, 2011 6:12 pm

Do te eliminoja ca njerez koti qe mban bota... te pakten do i beja nder njerzise
Eclipse
Eclipse
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 9
Reputation : 0
Join date : 18/09/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka mbetur dhe nje dite jete, si do e perjetoni?. Empty Re: Ju ka mbetur dhe nje dite jete, si do e perjetoni?.

Mesazh nga Unlimited prej Sun Sep 25, 2011 2:27 pm

Duke ber sex gjith diten sex qe te vdisia me para se te me merrte ora e vdekjes Razz Razz Razz nccddda
Unlimited
Unlimited
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 40
Reputation : 0
Join date : 21/09/2011
Age : 32
Location : https://www.facebook.com/sajmir.vlonjati

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka mbetur dhe nje dite jete, si do e perjetoni?. Empty Re: Ju ka mbetur dhe nje dite jete, si do e perjetoni?.

Mesazh nga Master prej Wed Sep 28, 2011 1:16 pm

duke u dhene force njerezve t emi te dashur


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ju ka mbetur dhe nje dite jete, si do e perjetoni?. Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka mbetur dhe nje dite jete, si do e perjetoni?. Empty Re: Ju ka mbetur dhe nje dite jete, si do e perjetoni?.

Mesazh nga Sarita prej Mon Jan 09, 2012 6:38 pm

Ti mbysja te gjith ata qe duaa ,qe te takohemii pastaj ne boten tjeter prap Razz
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka mbetur dhe nje dite jete, si do e perjetoni?. Empty Re: Ju ka mbetur dhe nje dite jete, si do e perjetoni?.

Mesazh nga Estrela prej Fri Feb 17, 2012 12:15 pm

Do te kaloja kohen me njerezit me te dashur..
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka mbetur dhe nje dite jete, si do e perjetoni?. Empty Re: Ju ka mbetur dhe nje dite jete, si do e perjetoni?.

Mesazh nga Anakonda prej Sun Mar 25, 2012 12:39 pm

do rrija prane njerezve qe dua me shpirt.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka mbetur dhe nje dite jete, si do e perjetoni?. Empty Re: Ju ka mbetur dhe nje dite jete, si do e perjetoni?.

Mesazh nga SunShiNe prej Thu Aug 23, 2012 2:55 pm

do qaj gjith kohes...per ato qe po le mbrapa Sad


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka mbetur dhe nje dite jete, si do e perjetoni?. Empty Re: Ju ka mbetur dhe nje dite jete, si do e perjetoni?.

Mesazh nga Master prej Thu Aug 23, 2012 2:58 pm

ti fshij lotet kesaj siper


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ju ka mbetur dhe nje dite jete, si do e perjetoni?. Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka mbetur dhe nje dite jete, si do e perjetoni?. Empty Re: Ju ka mbetur dhe nje dite jete, si do e perjetoni?.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi