Programe Forum - Welcome
Nese dikush te do.. People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nese dikush te do..

Shko poshtë

Nese dikush te do.. Empty Nese dikush te do..

Mesazh nga Master prej Mon Jan 30, 2012 10:43 pm

Nese dikush te do....nuk pyet per pasojat..


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Nese dikush te do.. Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese dikush te do.. Empty Re: Nese dikush te do..

Mesazh nga KITTY prej Fri Feb 10, 2012 8:11 pm

nese dikush te do...ke frike se mos ndoshta nuk i kthen ndjenjat....
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese dikush te do.. Empty Re: Nese dikush te do..

Mesazh nga Anakonda prej Sat Feb 11, 2012 6:31 am

Nese dikush te don,te pranon me gjithe defektet qe ke.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese dikush te do.. Empty Re: Nese dikush te do..

Mesazh nga Master prej Sun Apr 15, 2012 7:47 pm

...nuk pendohet kurre


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Nese dikush te do.. Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese dikush te do.. Empty Re: Nese dikush te do..

Mesazh nga Anakonda prej Mon Apr 23, 2012 3:24 pm

nuk ka frike edhe nese bota i kundervihet
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese dikush te do.. Empty Re: Nese dikush te do..

Mesazh nga KITTY prej Mon Apr 23, 2012 9:32 pm

nuk ndalet para asnje pengese...
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese dikush te do.. Empty Re: Nese dikush te do..

Mesazh nga Master prej Mon Apr 23, 2012 9:44 pm

nuk te le per nje sms ne cel Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Nese dikush te do.. Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese dikush te do.. Empty Re: Nese dikush te do..

Mesazh nga Anakonda prej Tue Apr 24, 2012 5:25 pm

ta thot ne sy..........
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese dikush te do.. Empty Re: Nese dikush te do..

Mesazh nga VLoNjate prej Sun May 13, 2012 4:59 am

Nese dikjush te do vertete nuk te braktis kurre. .


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese dikush te do.. Empty Re: Nese dikush te do..

Mesazh nga Anakonda prej Sun May 13, 2012 4:59 am

te shikon dhe te ndjek nga pas,nuk te ngacmon
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese dikush te do.. Empty Re: Nese dikush te do..

Mesazh nga VLoNjate prej Sat Jun 23, 2012 2:25 pm

Nese dikush te do , nuk te mban me zor.


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese dikush te do.. Empty Re: Nese dikush te do..

Mesazh nga Master prej Sat Jun 23, 2012 4:20 pm

Ste le per asnje arsye


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Nese dikush te do.. Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese dikush te do.. Empty Re: Nese dikush te do..

Mesazh nga Anakonda prej Sat Jun 23, 2012 4:52 pm

nuk te thot ndrysho per mua,por te don ashtu sic je..
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese dikush te do.. Empty Re: Nese dikush te do..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi