Programe Forum - Welcome
A jemi njerez ne shqiptaret..? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A jemi njerez ne shqiptaret..?

Shko poshtë

A jemi njerez ne shqiptaret..? Empty A jemi njerez ne shqiptaret..?

Mesazh nga paridi prej Tue Jul 03, 2012 11:07 am

Per kete mund te pergjigjeni ju anetaret e forumit.

paridi
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 8
Reputation : 0
Join date : 01/07/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jemi njerez ne shqiptaret..? Empty Re: A jemi njerez ne shqiptaret..?

Mesazh nga Almita prej Tue Jul 03, 2012 11:32 am

pooooooooooooooooooooooooooooooooo jemi njerez


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jemi njerez ne shqiptaret..? Empty Re: A jemi njerez ne shqiptaret..?

Mesazh nga Master prej Tue Jul 03, 2012 1:41 pm

Mendoj qe jemi dhe sjemi...pasi jane shume shqiptare te cilet nuk kane lene gje pa bere ne vende te huaja


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

A jemi njerez ne shqiptaret..? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jemi njerez ne shqiptaret..? Empty Re: A jemi njerez ne shqiptaret..?

Mesazh nga Almita prej Tue Jul 03, 2012 2:58 pm

e vertet


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jemi njerez ne shqiptaret..? Empty Re: A jemi njerez ne shqiptaret..?

Mesazh nga Anakonda prej Tue Jul 03, 2012 3:34 pm

se besoj se jemi;perderisa bejm gjera qe sna kan hije;dhe bejm veprime qe lendojm njeri tjetrin ne shpirt...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jemi njerez ne shqiptaret..? Empty Re: A jemi njerez ne shqiptaret..?

Mesazh nga Almita prej Tue Jul 03, 2012 4:00 pm

bravoooooooooooooooooo


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jemi njerez ne shqiptaret..? Empty Re: A jemi njerez ne shqiptaret..?

Mesazh nga Alea prej Tue Jul 03, 2012 4:17 pm

Po nuk qem njerz cka jemi atehere?!
Alea
Alea
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 28
Reputation : 4
Join date : 13/06/2012
Location : In Earth...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jemi njerez ne shqiptaret..? Empty Re: A jemi njerez ne shqiptaret..?

Mesazh nga Master prej Tue Jul 03, 2012 4:25 pm

Njerez ne kuptimin a kemi sjelljen e tille


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

A jemi njerez ne shqiptaret..? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jemi njerez ne shqiptaret..? Empty Re: A jemi njerez ne shqiptaret..?

Mesazh nga Almita prej Tue Jul 03, 2012 4:27 pm

po nese se kemi njerez prap jemi nje shqiperi kemi jo dyyyyyyyyyyyyy


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jemi njerez ne shqiptaret..? Empty Re: A jemi njerez ne shqiptaret..?

Mesazh nga Alea prej Tue Jul 03, 2012 4:29 pm

CrAcK shkruajti:Njerez ne kuptimin a kemi sjelljen e tille

Jemi njerz si te gjithe pa dallime race kombi...Tjeter gje eshte kultura qe njerzit kan kjo nuk na ben te qenuri jo njeri. Very Happy

Alea
Alea
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 28
Reputation : 4
Join date : 13/06/2012
Location : In Earth...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jemi njerez ne shqiptaret..? Empty Re: A jemi njerez ne shqiptaret..?

Mesazh nga Almita prej Tue Jul 03, 2012 4:32 pm

BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ALEA se njeriu eshte njeri pa dallim nje pyetje kam

po te shikoje nje njeri qe ka bere shume mekate dhe eshte i semure do ta ndihmoje


une o po ju??????????????????//


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jemi njerez ne shqiptaret..? Empty Re: A jemi njerez ne shqiptaret..?

Mesazh nga Alea prej Tue Jul 03, 2012 4:35 pm

Almita shkruajti:BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ALEA se njeriu eshte njeri pa dallim nje pyetje kam

po te shikoje nje njeri qe ka bere shume mekate dhe eshte i semure do ta ndihmoje


une o po ju??????????????????//

Mekatet i ben secili per veti...nuk me takon mua te gjykoj njeriun per mekatet qe ka bo ne jetene tij detyra ime eshte ti ndihmoj aq sa kam mundesi.
Alea
Alea
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 28
Reputation : 4
Join date : 13/06/2012
Location : In Earth...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jemi njerez ne shqiptaret..? Empty Re: A jemi njerez ne shqiptaret..?

Mesazh nga Almita prej Tue Jul 03, 2012 4:37 pm

bravoooooooooooooo kjo po njeriu nuk ben dallim se edhe ne jemi ndonje here ne vend te tyre


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jemi njerez ne shqiptaret..? Empty Re: A jemi njerez ne shqiptaret..?

Mesazh nga Master prej Tue Jul 03, 2012 5:04 pm

Thone : Te gabosh eshte njerezore


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

A jemi njerez ne shqiptaret..? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jemi njerez ne shqiptaret..? Empty Re: A jemi njerez ne shqiptaret..?

Mesazh nga Lambi prej Tue Jul 03, 2012 9:10 pm

Ne Te gjithe popujt ka edhe njerez te keqij por ka edhe te mire , kshtuqe jemi Shqipetar.
Lambi
Lambi
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 257
Reputation : 4
Join date : 30/06/2012
Age : 25
Location : Kosova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jemi njerez ne shqiptaret..? Empty Re: A jemi njerez ne shqiptaret..?

Mesazh nga SunShiNe prej Tue Jul 03, 2012 9:38 pm

Norma qe njerez jemi

sikur ta shpjegoje ket temen, pak te tregoje me qart, se cfar do te dish sepse kur e lexon, duket pak si pa lidhje, sepse eshte budallallek sepse dihet se jemi njerez


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jemi njerez ne shqiptaret..? Empty Re: A jemi njerez ne shqiptaret..?

Mesazh nga paridi prej Fri Jul 06, 2012 11:55 am

Po me vjen mire se paske perparuar,sepse e paske marre vesh se ne qenkemi njerez,ajo teme nuk e ka kuptimin e ngushte se siti e ke kuptuar, perpiqu te futesh me thelle ne kete teme,se deri tani koha po na tregon se neve nuk jemi te tille.

paridi
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 8
Reputation : 0
Join date : 01/07/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jemi njerez ne shqiptaret..? Empty Re: A jemi njerez ne shqiptaret..?

Mesazh nga Almita prej Fri Jul 06, 2012 12:02 pm

ne jemi shqipetar paridi sepse asnje nuk e shane vendlindjen e tije por ka dhe qe e shajne dhe e nderrojne kombesine porpara apo dicka tjeter por nese nuk jemi njerez mos jemi ndonje gje tjeter
ma thuaj tiath okoo????????


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jemi njerez ne shqiptaret..? Empty Re: A jemi njerez ne shqiptaret..?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi