Programe Forum - Welcome
Kukës, zhduket prej një jave vajza 14-vjeçe, la letër në shtëpi People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kukës, zhduket prej një jave vajza 14-vjeçe, la letër në shtëpi

Shko poshtë

Kukës, zhduket prej një jave vajza 14-vjeçe, la letër në shtëpi Empty Kukës, zhduket prej një jave vajza 14-vjeçe, la letër në shtëpi

Mesazh nga Master prej Fri Jul 22, 2011 6:10 pm

Kukës, zhduket prej një jave vajza 14-vjeçe, la letër në shtëpi Kukes

Një vajzë 14- vjeçare nga fshati Lusën i komunës Ujmisht të Kukësit është zhdukur prej 6 ditësh.
Vajza rezulton e humbur dhe familjarët e saj ende nuk kanë asnjë informacion për vendndodhjen e Adelina Lashit. Policia theksoi se 14- vjeçarja është larguar nga banesa mesnatën e së dielës pasi ka shkruar një letër ku bënte të ditur se kishte pirë lëndë helmuese dhe kishte shkuar në bjeshkën e fshatit.
Kur kanë gjetur letrën familjarët i janë drejtuar vendit ku mendohej se ndodhej vajza kanë njoftuar edhe policinë dhe që prej asaj dite nuk kanë ndaluar kërkimet e përbashkëta.
Drejtori i Policisë së Qarkut të Kukësit Sadri Ramcaj, tha se 14- vjeçarja është shpallur në kërkim. Ai theksoi se po bashkëpunohet me të gjitha komisariatet e vendit për të bërë të mundur marrjen e çdo lloj informacioni që mund të gjurmohet.
Fotografia si dhe të dhënat personale të minorenes janë shpërndarë edhe në të gjitha pikë kalimet kufitare për të penguar daljen e saj jashtë territorit të Shqipërisë.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi