Programe Forum - Welcome
Nje leter e shkruar nga nje djale i sinqerte… People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nje leter e shkruar nga nje djale i sinqerte…

Shko poshtë

Nje leter e shkruar nga nje djale i sinqerte… Empty Nje leter e shkruar nga nje djale i sinqerte…

Mesazh nga Master prej Wed Jul 18, 2012 10:39 pm

Nje leter e shkruar nga nje djale i sinqerte… 537028_410652772279483_141388129205950_1723846_1107126495_n-300x209
“Vajza, duhet te kuptoni disa gjera…
Neve nuk merzitemi nese flisni me djem te tjer, nuk merzitemi nese keni shok meshkuj, por kur jemi diku me ju dhe vjen nje djal…dhe ju I hidheni siper pa e prezantuar e harroni qe edhe ne jemi ne te njejten dhome, kjo na nervozon.
Ne nuk merzitemi nese dergoni mesazhe me shoket tuaj. Por kur kjo gje ndodh ne 2 te nates, na ben te dyshojme. Cfare mund te ket kaq te rendesishme ne 2 te nates?!
Nese ju themi: e bukur, e mrekullueshme, simpatike nuk po genjejm, prandaj mos na thoni qe nuk kemi te drejt sepse nuk do te reshtim kurre se theni keto.
Karakteristika me sensuale e nje vajze esht besimi ne vetvete.Na puthni kur nuk mund ten a shikoj askush, por edhe nqs na shikojne…do ishte akoma me bukur!
Nuk duhet te visheni enkas per ne. nese ju ftojm diku mos vishni fundin me te shkurter qe keni dhe sa me shum tualet te mundeni. Neve na pelqeni per ate qe jeni ne te vertet. Per shembull, mua me pelqen me shum nje vajze e veshur me nje bluze te thjeshte dhe atletet e mia.
Mos e merrni seriozisht cdo gje qe ju themi. Sarkazma esht 1 gje e mrekullueshme. Mos u merzitni edhe per gjerat me te vogla. Mos na tregoni sa seksi esht Brad Pitt apo Jessy McCartney …Eshte e merzitshme. Keni shoqet tuaja per te folur per kto gjera.
Dua te theksoj, se nese nje djal ju trajton keq, mos u perpiqni ta ndryshoni sepse nuk ka per te ndryshuar!
Gjeni dike qe tju bej te buzeqeshni kur po ndiheni keq . dike qe tju fale edhe kur gaboni. Qe tju doje pavaresisht dhimbjes qe mund ti shkaktoni. Dike qe do te ler ne mes punen qe ka ne dore vetem per tju then ‘Te Dua!’
Na jepni neve, djemve te mire, nje mundesi”


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Nje leter e shkruar nga nje djale i sinqerte… Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje leter e shkruar nga nje djale i sinqerte… Empty Re: Nje leter e shkruar nga nje djale i sinqerte…

Mesazh nga KITTY prej Sat Jul 28, 2012 5:50 pm

Po se dija qe kishte djem te mire, perveç njerit kuptohet..Razz Razz
Sikur te gjithe te mendon kshu, sa bukur do ishte, ne te vertet :)
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje leter e shkruar nga nje djale i sinqerte… Empty Re: Nje leter e shkruar nga nje djale i sinqerte…

Mesazh nga SunShiNe prej Sat Jul 28, 2012 6:51 pm

teper e bukur per te qen e vertete...


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje leter e shkruar nga nje djale i sinqerte… Empty Re: Nje leter e shkruar nga nje djale i sinqerte…

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jul 30, 2012 9:52 am

e bukur;po ce do se ska cuna te sinqert sot mor dak...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje leter e shkruar nga nje djale i sinqerte… Empty Re: Nje leter e shkruar nga nje djale i sinqerte…

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi