Programe Forum - Welcome
Deri sa here jeni prishur gjate seksit.. People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Deri sa here jeni prishur gjate seksit..

Shko poshtë

Deri sa here jeni prishur gjate seksit.. Empty Deri sa here jeni prishur gjate seksit..

Mesazh nga Master prej Fri Jul 29, 2011 1:38 pm

Tema: Deri sa here jeni prishur gjate seksit....
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deri sa here jeni prishur gjate seksit.. Empty Re: Deri sa here jeni prishur gjate seksit..

Mesazh nga Master prej Wed Aug 10, 2011 3:33 pm

Sa te turpshem qe jeni pupupu


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Deri sa here jeni prishur gjate seksit.. Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deri sa here jeni prishur gjate seksit.. Empty Re: Deri sa here jeni prishur gjate seksit..

Mesazh nga Embelsira prej Wed Aug 10, 2011 3:38 pm

po ti thuaj njehere per vete pastaj themi neve hahaha


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deri sa here jeni prishur gjate seksit.. Empty Re: Deri sa here jeni prishur gjate seksit..

Mesazh nga Master prej Wed Aug 10, 2011 3:43 pm

Hahahha po une jam i virgjer Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Deri sa here jeni prishur gjate seksit.. Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deri sa here jeni prishur gjate seksit.. Empty Re: Deri sa here jeni prishur gjate seksit..

Mesazh nga Embelsira prej Wed Aug 10, 2011 3:51 pm

Po edhe un jam e vergjir hahaha Very Happy


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deri sa here jeni prishur gjate seksit.. Empty Re: Deri sa here jeni prishur gjate seksit..

Mesazh nga DeLeTe prej Wed Aug 10, 2011 11:18 pm

Ahahaha na dolet te ter te virgjer ju Razz

si kam numeruar mo Razz ohuu Razz sa her me ngrefet e shkref Razz Razz bhaaa Razz albino


Deri sa here jeni prishur gjate seksit.. S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 32
Location : London, United Kingdom

http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deri sa here jeni prishur gjate seksit.. Empty Re: Deri sa here jeni prishur gjate seksit..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi