Programe Forum - Welcome
Ju pelqen te jeni ne qender te vemendjes? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Ju pelqen te jeni ne qender te vemendjes?

Shko poshtë

Ju pelqen te jeni ne qender te vemendjes? Empty Ju pelqen te jeni ne qender te vemendjes?

Mesazh nga Anakonda prej Wed Jun 20, 2012 6:18 am

Mua nuk me pelqen aspak;po juve?
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju pelqen te jeni ne qender te vemendjes? Empty Re: Ju pelqen te jeni ne qender te vemendjes?

Mesazh nga Master prej Wed Jun 20, 2012 6:02 pm

Pak po pse jo Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ju pelqen te jeni ne qender te vemendjes? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju pelqen te jeni ne qender te vemendjes? Empty Re: Ju pelqen te jeni ne qender te vemendjes?

Mesazh nga VLoNjate prej Wed Jun 20, 2012 7:36 pm

Ndonjehere....me raste!


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju pelqen te jeni ne qender te vemendjes? Empty Re: Ju pelqen te jeni ne qender te vemendjes?

Mesazh nga SunShiNe prej Wed Jun 20, 2012 8:00 pm

jo sepse ndihem shum ne siklet...


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju pelqen te jeni ne qender te vemendjes? Empty Re: Ju pelqen te jeni ne qender te vemendjes?

Mesazh nga KITTY prej Wed Jun 20, 2012 8:14 pm

Preferoj me mire vemendjen e personave qe dua me se shumti, sesa te jem qendra e te gjitheve..:)
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju pelqen te jeni ne qender te vemendjes? Empty Re: Ju pelqen te jeni ne qender te vemendjes?

Mesazh nga Anakonda prej Thu Jun 21, 2012 4:13 am

preferoj te jem pran njerezve qe me duan;dhe me ato njerez qe me mbeshtesin ne gjithshka;por jo te jem loloja e te gjitheve...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju pelqen te jeni ne qender te vemendjes? Empty Re: Ju pelqen te jeni ne qender te vemendjes?

Mesazh nga Almita prej Thu Jun 21, 2012 3:12 pm

nuk ndihem shum e sigurt me veten time nese jam Crying


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju pelqen te jeni ne qender te vemendjes? Empty Re: Ju pelqen te jeni ne qender te vemendjes?

Mesazh nga Ameliaaa prej Thu Jun 21, 2012 3:20 pm

Yeep,,edhe e arrij ket gje me cdo kusht Wink
Ameliaaa
Ameliaaa
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 39
Reputation : 5
Join date : 21/06/2012
Age : 26
Location : Tropoja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju pelqen te jeni ne qender te vemendjes? Empty Re: Ju pelqen te jeni ne qender te vemendjes?

Mesazh nga Anakonda prej Thu Jun 21, 2012 3:21 pm

jo;sepse ateher me quajn te perdal;sepse dua vec tu terheq vemendjen te tjereve;nga njera ane nuk dua edhe vete...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju pelqen te jeni ne qender te vemendjes? Empty Re: Ju pelqen te jeni ne qender te vemendjes?

Mesazh nga Master prej Mon Jun 25, 2012 8:30 pm

poo


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ju pelqen te jeni ne qender te vemendjes? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju pelqen te jeni ne qender te vemendjes? Empty Re: Ju pelqen te jeni ne qender te vemendjes?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi